top of page

Společnost COM-TIP se sídlem Družstevní 1395/8, Praha 4, byla založena dne 9.2.1993 a od svého vzniku působí v oblasti tepelné energetiky.

V současné době má COM-TIP  zhruba 80 pracovníků, kteří pracují buď jako obsluha tepelných zdrojů, či jako zaměstnanci v technických a administrativních funkcích. Vzhledem k tomu, že v rámci firmy průběžně provádíme odborná školení, naši pracovníci jsou proškolení a po všech stránkách způsobilí k výkonu své činnosti. 

Nyní máme ve své správě zhruba 130 kotelen a 40 výměníkových stanic, které se nacházejí převážně v Praze, Brně, ale i po celé republice. 

Garantujeme Vám, že zajistíme veškeré starosti s tepelným zdrojem, provedeme veškeré nutné revize a kontroly, rozúčtujeme náklady na jednotlivé bytové či kancelářské jednotky, ale zároveň S NÁMI UŠETŘÍTE VÁŠ ČAS I PENÍZE!

 

MY zajistíme:

 

  • VÝHODNĚJŠÍ NÁKUP VSTUPNÍCH ENERGIÍ

  • ANALÝZU TEPELNÉHO ZDROJE A OPTIMALIZACI

  • POSTARÁME SE O VŠECHNY REVIZE a KONTROLY

  • PRAVIDELNĚ TEPELNÝ ZDROJ KONTROLUJEME

  • HOSPODÁRNOU A PLYNULOU DODÁVKU TEPLA

 

SPOLU S PODPISEM SMLOUVY ZÍSKÁTE NÁROK NA VYUŽITÍ HAVARIJNÍ SLUŽBY 7 DNÍ V TÝDNU A 24 HODIN DENNĚ, KTERÁ JE V RÁMCI SMLOUVY O PACHTU DRŽENA BEZPLATNĚ. NAŠE SPOLEČNOST JE POJIŠTĚNA PROTI ŠKODÁM AŽ DO VÝŠE 50 MILIONU KČ.

bottom of page